Kézilabda

2023.11.28. 17:31

Továbbra sem megy a váradi kéziseknek

A Nagyváradi VSK kézilabdacsapata a Resicabányai VSK vendégeként lépett pályára a román másodosztály 11. fordulójában. A mérkőzés első tíz percében kiegyenlített játék folyt, ám ezt követően a resicabányai csapat átvette a kezdeményezést és egészen a szünetig ötgólos előnyre tettek szert (18–13). A második játékrészben a VSK igyekezett faragni hátrányából, ám a hazaiak a lefújásig megtartották az első félidei különbséget (35–30). A Nagyvárad továbbra is a negyedik helyen áll a pontvadászatban kilenc ponttal lemaradva a listavezető, Székelyudvarhelyi VSK-tól. A piros-kék szerdán 18 órától hazai környezetben fogadják Zsilvásárhelyi CSU alakulatát a bajnokságban.