Sport

2023.10.26. 16:52

Fájó vereség

Forrás: csmfagaras.ro

Megszakadt szerdán a Nagyváradi VSK kézilabdacsapatának öt mérkőzés óta tartó győzelmi sorozata. A váradiak a harmadik helyen álló Fogarasi VSK vendégeként léptek pályára, és 33–27 (14–12) arányú vereséget szenvedtek. Bár a második félidőben többször is fel tudott zárkózni egy gólra a piros-kék alakulat, a hazaiak a 8 gólig jutó Constantinescu vezetésével végül otthon tartották a pontokat. A vereség után a negyedik helyre esett vissza a tabellán a VSK, a 18 pontos Székelyudvarhely, a 16 pontos Fogaras és a szintén 15 pontos, de jobb gólaránnyal rendelkező Resicabánya mögé.