Kézilabda

2024.02.04. 15:21

Először kapott ki az idei BL-szezonban a Győr

Sz. D.

A női kézilabda Bajnokok-Ligája A csoportját toronymagasan vezető és eddig veretlen Győri ETO hazai környezetben fogadta a Bukaresti VSK alakulatát. A biztos negyeddöntős győriek pontatlanul és lassú tempóval játszották végig az első játékrészt, míg a vendégek gyors, kombinatív játékukkal hatgólos előnyben mehettek a pihenőre (9–15).

A második félidőben a magyar csapat faragott a hátrányából, sőt pár perccel a vége előtt az egyenlítés is sikerült (24–24), ám a felzárkózás végül hiábavalónak bizonyult, ugyanis a bukarestiek még két gólt szerezve 26–24-re megnyerték az összecsapást. Az ETO 11 győzelem után először veszített pontokat a mostani idényben.