Siker

2019.12.09. 18:25

Derbit nyertek a váradi röpis-lányok

Ötjátszmás mérkőzésen nyerte meg hazai pályás bajnoki mérkőzését múlt szombaton a Nagyváradi Egyetem SK női másodosztályú röplabda együttese, amely a Craiovai SCM U ellen diadalmaskodott 3–2 (11–25, 25–20, 18–25, 23–17, 15–7) arányban.

A vendégek két alkalommal is vezettek a mérkőzés során, de a váradi lányoknak mindannyiszor sikerült egyenlíteni, az utolsó játszmában pedig hátrányból felállva, nyerni is.

Sikere ellenére a váradi csapat 14 ponttal maradt a harmadik helyen a bajnoki tabellán, de a második helyezett Craiova már csak egy ponttal előzi meg őt. A következő fordulóban lányaink a negyedik helyen álló Tordai VSK vendége lesz.

A forduló további eredményei: Temesvári Politehnica–Marosvásárhelyi Medicina 0–3, Máramarosszigeti VSK–Tordai VSK 1–3.