ERDON Helyi hírek

2010.04.06. 15:32

Vakáción a diáksportolók

<p>A húsvéti szünidőt megelőző napokban a Nagyváradi Bihorul Sportközépiskola diáksportolói közül csupán labdarúgóik egy része lépett pályára, illetve a vívóik pástra, de tették ezt mindannyian igen eredményesen.</p>

Az A csapat (edző: Jámbor János) labdarúgói 3–0 arányban nyertek hazai környezetben a Resicabányai FC ellen, míg a B együttes (edző: Ioan Gheorghe Bulc) ugyanekkor szerény, 1–0-s győzelemmel büszkélkedhetett resicai ellenfelével szemben.

A Craiován rendezett országos iskolás vívóbajnokságon (lányok) Diana Bochiş második volt tőrvívásban, s harmadik lett párbajtőrben. A fiúk versenyében Laviniu Blaga tőrvívásban harmadik-, párbajtőrben pedig az ötödik helyen végzett.