boon-sportoldal

2008.01.27. 21:32

Siker a hosszabbításban

<p>A Miskolci Jegesmedvék JSE a Fradival meccselt vasárnap este a jégkorong OB I-ben. A találkozót a hosszabbításban a Macik nyerték.</p>

60.22.perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Nem sokat teketóriáztak a Macik, ügyesen kihasználva az emberelőnyt Karcák, Sike és Vorobel passzából bombagólt lőtt. Ezzel kialakult a végeredmény, 3-4
60.perc: Vége a harmadnak, hosszabítás következik, amit emberelőnyben kezdhetnek a Macik!
59.perc: Krisztu
kapott két perces büntetést.
53.perc: Fegyasev duplázott. Nagy kavarodás volt a kapu előtt, Hoffman passzolt, a hazai játékos pedig betalált. 3-3
52.perc: Nem tudta kivédekezni az emberhátrányt az MJJSE, Popovic második 2 percesének utolsó másodpercében Fegyasev,Jánosi és Hoffman passzából gólt lőtt. 2-3
50.perc: Folyamatosan támad a Fradi, Pál azonban mindeddig jól helyt állt.
49.perc:  Hat perce áll a játék, Popovics szabálytalansága miatt (2+2 perc) vér van a pályán, takarítják a jeget.
45.perc: Nagy elánnal nyom az FTC, de közben szabálytalankodtak is. Serdült a földön fekvő Kiss A. -ba lőtte a korongot, ezért végleges fegyelmi büntetést kapott. Dányi a kispadról inzultálta a zöld-fehért, ő is végleges fegyelmit kapott.
43.perc: Egyelőre nem érződik a Fradin, hogy nyerni akarna, a mérkőzés kiegyenlített.
41.perc: Megkezdődött a harmadik játékrész.
40.perc: Vége a harmadnak.
36.perc: Láda B.
két percet szusszanhat.
32.perc: Kapust cserélt a Fradi. Sájevics helyett Svajda.
31.perc: Nem sokat kellett várni a folytatásra, a hazai kapu előtti nagy kavarodásban több miskolci játékos is kapura lőtt, Kocsis végül betalált, 1-3
30.perc: Az emberelőny utolsó másodperceit kihasználva Kis A. Sikéhez passzolt, aki belőtte második gólját is. ezzel 1-2
28.perc: Hoffman pihenhet, két percig előnyben a Jegesmedvék!
27.perc: Oda-vissza megy a játék a pályán, különösebb helyzet nélkül.
22.perc: Nem sikerült kihasználni az emberelőnyt a Maciknak, maradt az egyenlő.
21.perc: Két perc hazai büntetés, Fegyasev, gáncsolás.
21.perc: Kiegészültek a vendégek.
20.perc: Vége a harmadnak!
18.perc: Popovics
kiállítása miatt, majdnem egy percen keresztül kettős emberelőnyben a Fradi!
17.perc: Egri-t "ültette le" a játékvezető két percre, játék késleltetés.
16.perc: Kiegyenlített a mérkőzés, egyik csapat sem tud komoly helyzetet kialakítani.
12.perc: Az elmúlt percek folyamatos MJJSE emberelőnyben teltek, ám ezt kihasználni még nem tudták a miskolciak.
8.perc: Újabb hazai kiállítás, Nagy László.
7.perc: Kihasználva emberelőnyét, egyenlített az MJJSE! Vorobel Sikéhez passzolt, aki közelről nem hibázott. 1-1
6.perc: Schnellin,
gáncsolás, 2 perc.
2.perc:  A gól után nem sokkal Kállai 2+10 perc fegyelmi büntetést kapott hátulról lökésért, majd ezután a hazaiak két játékosa is pihenhetett két-két percet, Nyerges - durva játék, Szappanos - magas bot. Így kettős emberelőnybe kerültek a Macik.
1.perc: Nem sokkal a mérkőzés kezdete után Hoffman egyéni akcióból mattolta Pál kapust, így a zöld fehérek megszerezték a vezetést. 1-0

FTC-Érsekújvár - Miskolci JJSE 3-4 hu. ( 1-1, 0-2, 2-0, 0-1)
Budapest, 250 néző, V.: Babics, Kincses, Abonyi, Bedő
FTC: Sájevics, Székely Mádai, Nagy L., Hoffman 1 (2), Jánosi (1), Fegyasev 2, Bontovics, Schellin, Krisztu, Kiss G., Serdült, Vígh, Buzás, Nyerges, Kurej, Szappanos, Kling, Fekecs, Molnár. Edző: Pindák László
MJJSE: Pál, Hornak, Láda P., Urbán (1), Rusnák, Kocsis 1, Popovics, Vorobel (2), Kis A. (1), Nagy G., Sike 2 (1), Budai, Kállai, Egri, Láda B., Karcák 1, Lukács, Csaba, Dányi. Edző: Jan Faith
Kiállítások: 23+20 ill 21+10+20 perc