Összecsapás

2024.04.21. 17:44

Kézilabda: döntetlen a Resicabányával szemben

A Nagyváradi VSK kézilabdacsapata a másodosztály felsőházi rájátszásának 11. fordulójában a Resicabányai VSK együttesét fogadta. Az összecsapást a vendégek kezdték jobban, a 6. percben négygólos előnyre tettek szert a váradiakkal szemben. A piros-kékek a szünetig faragtak a hátrányukból, a Resicabánya 15–13-mal ment pihenőre. A második játékrészben a Nagyvárad megszerezte a vezetést (16–15), ám a resicabányaiak visszavették az irányítást, és az utolsó két percben már két góllal vezettek (30–32). A nagyváradiak azonban Szász Csongor kiváló megmozdulásainak köszönhetően végül döntetlenre hozták a végig kiélezett összecsapást (32–32).