Szuperliga

2023.09.25. 16:15

Nem kegyelmezett a FCSB a Sepsinek

A Sepsi OSK otthon fogadta a listavezető FCSB gárdáját vasárnap este a Szuperliga 10. fordulójában. A mérkőzést a háromszékiek borzalmasan indították, miután a fővárosiak már az első 10 percben kétgólos előnyre tettek szert Șut, illetve Olaru káprázatos találata révén. Az első félidőben az OSK-nak egy komoly lehetősége Varga fejese volt, ám a labda a kapufán csattant. A folytatásban gólzápor következet, először Safranko szépített a hazaiaknál, majd percekkel később viszont Coman is beköszönt a vendégektől. A 60. percben a szentgyörgyiek újból hoztak a hátrányukból Alimi góljával, ám végül Popescu és Djokovic találatai megpecsételték a házigazdák sorsát. A végeredmény 5–2 a FCSB javára, a Sepsi így továbbra is a hetedik a bajnokságban.