Vereség

2022.11.28. 17:08

Pont nélkül zárták az őszi szezont a kézilabdázók

Forrás: CSM Oradea

A kézilabda Bölények Ligájának 13. fordulójában a Nagyváradi VSK az Antonio Alexe Sportcsarnokban fogadta a Nagybányai Minaur alakulatát. A találkozót a vendégcsapat kezdte jobban, a VSK játékosai mint az idény során szinte minden alkalommal, végig futhattak az eredmény után. Félidőben 13–9-re vezetett a Minaur, a második játékrészt viszont Adrian Țenghea remek védései nyitották, ennek köszönhetően a 45. percben már csak egy gól volt a VSK hátránya (17–18). Ezt követően az egyenlítés is összejött a hazaiaknak, sőt, 4 perccel a befejezés előtt már Cosmin Liberț legénységénél volt az előny (22–21). A rutinosabb vendégjátékosok nem jöttek zavarba, az 58. percben ismét fordult a kocka (22–23), a mindent egy lapra feltevő hazaiak mellett pedig két újabb gólt is szereztek ellentámadásból a nagybányaiak, így kialakult a 22–25-ös végeredmény.