Kézilabda

2022.09.29. 13:55

Nyertek Tordán a kézilabdás lányok

Forrás: bihon.ro

A román női A ligás kézilabda-bajnokság harmadik fordulójában kedden a Nagyváradi VSK csapata Tordán 38-30 (17-15) arányú győzelmet aratott a helyi Liviu Rebreanu SK felett. Egy kiegyensúlyozottabb első félidőt követően a váradi lányok „elhúztak” és meggyőző fölénnyel nyertek. Gólszerzők: Raluca Bîscă 10, Sabina Duțu 6, Petruța Argyelan 5, Cornelia Vrabie 5, Jessica Snakovszki 5, Denisa Tudose 3, Mădălina Horj 2, Andreea Preduca 1 és Alina Les 1. Két győzelemmel és egy vereséggel a Nagyváradi VSK jelenleg a C csoport 3. helyét foglalja el 6 ponttal, az első helyen a Dévai VSK tanyázik, mely minden mérkőzését megnyerte. A következő fordulóban a váradiak a Kolozsvári U kézilabdacsapatát fogadják.