Edzőmeccs

2020.02.11. 12:56

Nyíradonyban nyert a Váradszentmártoni CSC

Az Érmihályfalvi Unirea negyedosztályú labdarúgócsapat „kedvenc” edzőpartnerével, a Nyíradonnyal játszott barátságos mérkőzést a múlt heti felkészülés alkalmával a román harmadosztályban érdekelt Váradszentmártoni CSC.

A Magyarországon rendezett találkozón a vendégek félidőben már 2–0 arányban vezettek, végül 3–1-re nyerték meg a találkozót. A váradiak góljait Ionuț Ban, Sergiu Pop és Constantin Roșu szerezte. Cosmin Bodea a következő játékosokat szerepeltette: Barabas – Fl. Pop, Al. Pintea, D. Lupșe, Arsene – Bodogaie, Habakuk, Sorian, Ban – C. Roșu, Sg. Pop. Játszott még: Bițiș, Beke – P. Andraș, S. Nogo, D. Laza.

Borítókép: illusztráció