Beszámoló

2023.05.30. 10:21

Tisztújító gyűlések Bihar megyében

Fotó: Nagy Noemi

Május 30-án, kedden több Bihar megyei településen és Nagyváradon is helyi és körzeti beszámoló és tisztújító gyűléseket tartanak a következők szerint: Árpád körzeti RMDSZ 17 órakor a kultúrházban; Erdőgyarak helyi RMDSZ 18 órakor a református gyülekezeti teremben; Mezőbaj helyi RMDSZ 19 órakor a református gyülekezeti teremben; Észak-Rogériusz körzeti RMDSZ 17.30 órakor a Rogériuszi Református Egyházközség gyülekezeti termében; Dél-Rogériusz körzeti RMDSZ 18 órakor a Rogériuszi Református Egyházközség gyülekezeti termében; Kügypuszta helyi RMDSZ 17 órakor a református imateremben; Pelbárthida helyi RMDSZ 17.30 órakor a református imateremben; Nyüved helyi RMDSZ 18 órakor a helyi iskolában; Paptamási helyi RMDSZ 18.30 órakor a helyi kultúrházban; Paptamási körzeti RMDSZ 19 órakor a helyi kultúrházban. 
Továbbá május 31-én, szerdán helyi és körzeti beszámoló és tisztújító gyűlés lesz a következő helyszíneken: Albis helyi RMDSZ 19.30 órakor a polgármesteri hivatal gyűléstermében; Érbogyoszló helyi RMDSZ 20.00 órakor a polgármesteri hivatal gyűléstermében; Érbogyoszló körzeti RMDSZ 20.30 órakor körzeti beszámoló és tisztújító gyűlést tart a polgármesteri hivatal gyűléstermében.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a erdon.ro legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában