2010.06.16. 07:59

Tizenegyesek döntöttek

<p>A Biharban szervezett labdarúgó Team Sport Megyei első osztály (IV. Liga) élén végzett Hegyközpályi Bioland kedden délután Kolozsváron a Szilágy megyei Nagyilondai (Ileanda) Someşul ellen vívott osztályozó mérkőzést a harmadosztályba jutásért.</p>

A két együttes sem a rendes játékidőben, sem a 2x15 perces ráadásban nem bírt egymással, így 0–0-ról áltak le „orosz-rulettezni”, azaz következhettek 11-es lövések. A büntetőrúgásoknál a szilágyságiak koncentráltak jobban, s öt alkalommal is betaláltak, viszont a Bioland játékosa, Dianu hibázott, így a pályi alakulat 5–4-es összesítéssel elbukta az osztályozót.