2010.02.12. 15:32

Lucsokban rendezték a Nagykárolyi Victoria – Zilahi FC meccset

<p>Mezőteremen rendezték meg a Nagykárolyi Victoria FCM – Zilahi FC felkészülési labdarúgó–mérkőzést, ugyanis a vendéglátó együttes stadionjának második számú pályája sem volt alkalmas a találkozó lebonyolítására.</p>

Igaz, a mezőteremi focipálya sem volt jó állapotban, ugyanis a hóolvadás következtében állt a víz a pályán. „Egy jó edzés volt ez a meccse, viszont semmilyen technikai gyakorlatot nem tudtunk végezni, ugyanis a labda folyton megakadt a víztócsákban” – panaszolta Tabi Zsolt, a Victoria edzője, aki mindezek ellenére köszönetet mond a mezőteremieknek, hogy lehetőséget adtak a meccs rendezésére. A mérkőzést egyébként a harmadosztályos vendégek 3–1–re nyerték, a nagykárolyiak gólját Gnándt rúgta a meccs második félidejében.