ERDON Helyi hírek

2019.11.24. 13:38

Nyílt nap az Adyban

Nyílt napot szerveznek a nagyváradi Ady Endre Líceumban 2019. november 28-án, csütörtök délután 17–19 óra között. „Szeretettel várjuk a IV-es, valamint iskolánk V-es és IX-es diákjainak szüleit. Lehetőség nyílik tanítási-nevelési tevékenységeink megismerésére, majd pedagógusaink vezetésével végigjárhatják az iskolát. A szaktermekben beszélgetésre várjuk a szülőket, ahol egyúttal bemutatjuk azokat a felszereléseket, eszközöket, használt módszereket, melyekkel naponta dolgozunk. Pillantsanak bele Önök is gyermekeik, diákjaink mindennapjaiba!” – áll a szerkesztőségünkbe eljuttatott meghívóban.

 

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a erdon.ro legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!