Sport

2023.06.13. 15:45

A Vaskohsziklási CSO feljutott a negyedosztályba

Forrás: Facebook

A Vaskohsziklási CSO és a Barátkai Viitorul közötti osztályozó visszavágója néhány perccel korábban ért véget, miután a hosszabbításban a barátkaiak nem voltak hajlandók újrakezdeni a mérkőzést az ötödik vaskohsziklási találatot követően, mivel nem értettek egyet a játékvezető ítéleteivel. A második összecsapáson hazai környezetben futballozó Vaskohsziklás az odavágón a Viitorul otthonában 5–2-re kikapott, így egy kisebb csoda kellett ahhoz, hogy megfordítsák a párharc kimenetelét. A találkozó kiválóan kezdődött a CSO gárdájának, már a 8. percben megszerezték a vezetést (1–0). A félidő végén a házigazdáknak sikerült megduplázniuk az előnyüket egy tizenegyes révén (2–0). A folytatásban is a házigazdák voltak a jobbak, Ionuț Oncică mesterhármasával végül simán megnyerték a találkozót (5–0), így összesítésben 7–5-ös arányban felülmúlták ellenfelüket és feljutottak a negyedosztályba. A barátkai csapat viselkedését a Bihari Labdarúgó-egyesület (AJF) Fegyelmi Bizottságának június 13-i, keddi ülésén elemzi ki.