Sport

2024.03.19. 18:32

Fiaskó

Forrás: csmoradea.ro

A Nagyváradi VSK hétfőn hazai pályán 31–40 arányban kikapott a Foksányi VSK-tól a férfi kézilabda Román Kupa második fordulójában. A találkozón a váradiak végig „futottak a pénzük után”, a 17. percben már 13–4-re vezettek a vendégek, szünetben pedig 12–20 állt az eredményjelzőn. A váradi csapatból Viorel Boşca 8 lövésből 8 gólt szerzett, míg Emilian Turcu és Ciprian Aungurenci egyenként ötször volt eredményes. A piros-kékek következő mérkőzésüket idegenben vívják szombaton, az ellenfél az Alexandriai VSK lesz, az A-divízió feljutási rájátszásának 7. fordulójában.