Győzelem

2024.02.04. 15:16

Szoros mérkőzésen nyertek a váradi kézilabdázók

Sz. D.

A Nagyváradi VSK hazai pályán kezdte meg a szereplését a román másodosztály felsőházi rájátszásában a Medgidia SK ellen. A találkozó első félidejében a Medgidia végig előnyben volt, a váradiak csupán az eredmény után futottak (9–11). A szünetet követően javult a VSK játéka, a vendégek viszont képesek voltak megtartani minimális előnyüket az utolsó 10 percig. A Nagyvárad az 54. percben vette át a vezetést először a meccsen (22–21), ám a dobrudzsaiak még képesek voltak kétszer egyenlíteni, a végszó azonban a váradiak góllövőjétől, Viorel Boșcatól érkezett az utolsó percben (24–23). A VSK a bajnokság következő fordulójában, február 10-én a Vidombáki Teutonok otthonában vendégeskedik.