Mérkőzés

2023.08.08. 17:15

Döntetlennel zárt a Foresta ellen a CAO-NAC

Forrás: CAO

A CAO-NAC 1910 Hegyközpályiban fogadta a Mezőtelgdi Foresta alakulatát egy barátságos mérkőzés keretében. A nagy kánikulában rendezett találkozón a telegdiek szerezték meg a vezetést a 18. percben Florian Marc fejesével (0–1). A második félidőben a NAC volt kezdeményezőbb, több gólszerzési lehetőségig eljutottak. A nagyváradiak a 79. percben törték meg a jeget, Zádori lövését első ízben parádésan hárította Ruska, a telegdiek kapusa, ám a kipattanót Pădureannak már sikerült a hálóba küldenie (1–1). A meccs utolsó perceiben még akadt egy helyzete a CAO-nak, Gergely bombája a keresztlécen csattant, így maradt az 1–1-es végerdmény.

CAO-NAC 1910: R. Bodea – L. Mănoiu, A. Panc, Zádori S., V. Naghi, L. Criste, C. Jurcuț, A. Haș, Gergely R., Waritz Á., S. Ciocan. Pályára lépett még: D. Negrea, D. Pop, R. Pădurean. Vezetőedző: Lukács Imre

Foresta: Ruska E. – M. Mărunțelu, F. Marc, S. Ungur, B. Iova, C. Copil, M. Pop, G. Moga, M. Covrig, S. Ianc, T. Cheregi. Vezetőedző: Ovidiu Morna