ERDON Helyi sport hírek

2012.05.22. 12:26

Megvédte címét Hajdúnánás

Bihar megye - Négy gyerekcsapat versengett idén Érmihályfalván a Nyíló Akác Kupáért, a kispályás labdarúgó tornán.

A Praszler stadionban ideális körülmények fogadták a csapatokat, és a következő eredmények születtek: Nagyváradi AEK - Érmihályfalva 2-1, Hajdúnánás - Nagykároly 2-1, Nagyváradi AEK - Hajdúnánás 0-0, Nagykároly - Érmihályfalva 2-0, Nagykároly - Nagyváradi AEK - 3-1, Hajdúnánás - Érmihályfalva 3-1. Az élen a tavalyi elsőségét megvédő Hajdúnánás végzett, második (ugyancsak megismételve tavalyi eredményét) Nagykároly, harmadik a Nagyváradi AEK, negyedik a házigazda érmihályfalvi csapat. A szakvezetők szavazatai alapján a legjobb kapusnak járó díjat - mint tavaly is - a hajdúnánási Barát Benjámin kapta, a legjobb játékos a nagyváradi Lupse David lett. Érdekes helyzet alakult ki a gólkirályi címért zajlott vetélkedésben, ugyanis a legjobb csatárok is csak duplázni tudtak, azt viszont hatan. Féltucat gólkirály mégsem lehetett, így közös megegyezés alapján sorshúzást tartottak, ami a nagyváradi Babiciu Florinnak kedvezett.