boon-sportoldal

2007.10.22. 18:27

Sajókaza - Homrogd 0-0

<p>Egy 0-0-ás döntetlennel végződött mérkőzést játszottak hétfőn a boon.hu megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság Északi-csoportjában a 12. forduló zárásaként.</p>

Sajókaza-Homrogd 0-0 (0-0)

Sajókaza, 200 néző, v.: Kántor.
Sajókaza: Balázs - Dorgai P., Rimavölgyi (Kasvinszki), Hajnal, Menyhért, Zuti (Márton), Szikszai, Takács, Somogyi, Gyomai, Rákos (Kalász). Edző: Kálmán Vilmos.
Homrogd: Becánics - Mogyoró, Kópé Cs., Horváth P., Barta, Ganyi M., Tóth (Krajnyák), Vróbel, Juhos (Tiszóczki), Kiss, Farkas (Ganyi V.). Edző: Tiszóczki Attila.
Kiállítva: Gyomai (34.), Barta (70.). Jók: Balázs, Somogyi, Dorgai P., Menyhért, Hajnal, ill. az egész csapat. Ifi: 1-0.
Kálmán Vilmos: - Az első félidőben a jól játszó Homrogd ellen nehezen boldogultunk, igaz tíz emberrel, a második félidőben közelebb álltunk a győzelemhez.
Tiszóczki Attila: - A kapusok nagyszerű, a csatárok gyenge napot fogtak ki, így a 0-0 megfelel a játék képének, amire mindenképpen rászolgáltunk. Gratulálok a csapatnak.