boon-sportoldal

2007.06.09. 20:27

Döntetlen a megyei meccsen

<p>Megyei mérkőzést rendeztek szombaton a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 29. fordulójában: a Bőcs KSC vendége a Kazincbarcikai SC volt.</p>

Bőcs KSC – Kazincbarcikai SC 1-1 (1-0)
Bőcs, 400 néző. V.: Németh (Forgács, Varga).
Bőcs: Matkó – Simon, Susak, Szakszon, Vass – Siróczki, Irhás, Dobos, Fekete (Vasas, 79.) – Urbin, Gaál. Edző: Tóth László.
KBSC: Botló – Hanász, Harnócz, Nagy T., Sebők – Szögedi (Simkó, 69.), Hegedűs, Elek (Badalik, 79.), Kerekes – Kovács P., Nagy G. (Dávid, 66.). Edző: Kádár Zsolt, Koleszár György.
5. perc: Dobos jobb oldali beadása után a hosszú oldalon érkező Susak fejelte 5 méterről a labdát a kapu középbe, 1-0.
65. perc: Szabadrúgáshoz jutott a Barcika a hazai kaputól 25 méterre: a labda mögé Kerekes állt és a sorfal mellett elrúgott játékszer a kapus előtt megpattanva érkezett a hálóba, 1-1.
Jók: Irhás, Gaál, Susak, ill. Kerekes, Nagy T., Kovács P.

Tóth László:- A döntetlen igazságos, bár amilyen teljesítményt nyújtottunk pontokat lehetne levonni.
Kádár Zsolt:- Sportszerű mérkőzésen igazságos döntetlen született.