június 11., szerda

Barnabás névnap

Bevetések

Tegnap, 16:10

Tűzeset és elsősegélynyújtás miatt riasztották legtöbbször a katonai tűzoltókat

Tűzeset és elsősegélynyújtás miatt riasztották legtöbbször a katonai tűzoltókat

Archív felvétel

Forrás: ISU

Erdon-összeállítás

A pünkösdi minivakációban naponta több mint 200 tűzoltó volt szolgálatban Bihar megyében, a három nap leforgása alatt több mint 120 bevetésen vettek részt. A 128 bevetés közül 28 alkalommal tűzoltásról, személymentésről, tűzvédelemről, kárelhárításról stb. volt szó, hat alkalommal terepfelismerésről és 90 esetben a rohammentősöket riasztották különféle okok miatt. 
Összesen nyolc tűzesethez riasztották a katasztrófavédelmiseket: kigyulladt Nagyváradon egy lakás konyhája, elégett egy gáztűzhely és az azon hagyott edény; tűz volt a Decebal-piacon; kigyulladt egy személyautó Körösgyéresen, elégett az autó 50 százaléka; Mácsapusztán kigyulladt egy takarmányraktár, elégett 320 bála lucerna és széna; száraz növényzet és bozótos kigyulladása miatt Vársonkolyoson, Fericsén és Szászfalván voltak bevetésen; kigyulladt Nagyváradon egy hotel parkolójában egy hulladéktároló.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a erdon.ro legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában