ERDON Állás

2017.10.23. 12:35

Munkahelyek az Inovativ Logistic Kft.-nél

Az Inovativ Logistic Kft. alkalmaz diszpécsert/szállítási koordinátort, fuvarokmány operátort, biztonsági őrt és hivatásos sofőröket CE kategóriás jogosítvánnyal.

Az Inovativ Logistic Kft. alkalmaz diszpécsert/szállítási koordinátort, fuvarokmány operátort, biztonsági őrt és hivatásos sofőröket CE kategóriás jogosítvánnyal.Ajánlunk vonzó bért, biztosítjuk a szállítást, étkezési jegyeket. Várjuk önéletrajzaikat az angajari@inovativtransp.ro, címre, felvilágosítás a 0720/400601 telefonszámon, 8-17 óra között.

Diszpécser/szállítási koordinátor – tapasztalattal

Munkaköri leírás:

- folyamatosan felügyeli a kezelésébe tartozó teherautókat, az operatív beavatkozás érdekében;

- a sofőrök vezetési és pihenő idejének ellenőrzése;

- a szállítási adatok közvetítése a járművezetőknek (a berakodás / kirakodás helye, az áruk fajtája) és a velük való kapcsolattartás;

- az optimális útvonalak kialakítása, kommunikálása és nyomon követése;

- napi szállítási tevékenységek tervezése, szervezése és koordinálása

Követelmények:

- hasonló beosztásban szerzett, legalább 6 hónapos tapasztalat;

- számítógép-kezelési ismeretek;

- a szállítási jogszabályok ismerete;

- kommunikációs, tervezési és szervezési készségek;

- szakmai titoktartás, lojalitás.

Motiváló fizetés

Szállítási okmány operátor

- Fuvarlevelek készítése, matricák;

- Az utakra kifizetett előlegek összegeinek kezelése;

- A saját autópark fogyasztásának kiszámítása;

- A dízel üzemanyagkártyák kezelésének ellenőrzése és koordinálása;

- Elvégzi a km-ek kiszámítását a vontatóvezetők számára;

- Szállítási ismeretek;

- Számítógép-kezelési ismeretek;

- Jó kommunikációs készség, pontosság, alaposság, felelősségtudat.

Biztonsági őr

- Felel a rá bízott objektumért, javakért és értékekért;

- Nyilvántartásba veszi a társaságba belépő idegen személyeket;

- Nyilvántartásba veszi az összes be- és kimenő kamiont;

- Ellenőrzi a gyanús személyeket;

- Ellenőrzi a vontatókat és a megfelelő szimbólumok használatával bejegyzi a trailer vázlatába az észlelt szabálytalanságokat.

- Biztonsági őri engedély;

- Felelősségteljes, pontos személy, aki odafigyel a részletekre.

Várjuk önéletrajzaikat az angajari@inovativtransp.ro e-mail címre, felvilágosítás a 0720/400601 telefonszámon, 8-17 óra között.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a erdon.ro legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!