Kosárlabda

2022.09.26. 16:20

Készülés az idényre

Illusztráció

A Nagyváradi VSK U kosárlabdacsapata szombaton 77–74-re legyőzte a Debreceni DEAC csapatát a hivatalos idény kezdete előtti utolsó felkészülési meccsen. Ezt a mérkőzést az Antonio Alexe Emléktorna helyett játszották le, miután a szlovák Spisski Nova Ves csapata egészségügyi okokra hivatkozva lemondta a részvételt a tornán, így a versenyt törölni kellett. A hazai csapat jól kezdte a meccset, az első negyedben tízpontos előnyre tett szert, de a mérkőzés során egyenetlen játékot mutatott. A második negyedben a vendégek ledolgoztak a hátrányukból, és félidőben az állás 44–39 volt, sőt, a harmadik harmadban a DEAC átvette a vezetést. A váradi csapat a negyedik negyedben talált ismét magára, és végül 77–74-re győzni tudott. A váradi csapat legjobbjai Carter, Ogden Jr. és Tarolis voltak.