Állás

2023.01.19. 06:48

Az Inform Media Press Kft. ÚJSÁGKIHORDÓKAT (kézbesítőket) ALKALMAZ NAGYVÁRAD területére

Az Inform Media Press Kft. ÚJSÁGKIHORDÓKAT (kézbesítőket) ALKALMAZ NAGYVÁRAD területére: Libertății tér, Nicolae Jiga utca, Petőfi park, Traian park, Fő (Republicii) utca.

ELVÁRÁSOK:

– komoly, rendezett személy

– a kijelölt területre való kiszállási hajlandóság

MUNKAKÖRI LEÍRÁS:

– az előfizetők postaládájába helyezi az újságokat a kora reggeli órákban (hétfőtől péntekig)

– havonta beszedi az előfizetések ellenértékét az újság-előfizetőktől

AJÁNLATOK:

– meghatározatlan időtartamra szóló munkaszerződés

– részmunkaidő (reggeli órák), alkalmazás 2, 3 vagy 4 órával

Az érdeklődők elküldhetik önéletrajzukat a szerkesztőség székhelyére: Dacia sugárút 34. szám, vagy a hr@informmedia.ro e-mail címre.

Információk a következő telefonszámokon kaphatók: 0720-400-395, 0728-116-455.

A jelentkező hozzájárul személyes adatai feldolgozásához, az Inform Media Press honlapján megjelenő GDPR-szabályzat értelmében.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a erdon.ro legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!