Munkahely

2022.04.29. 10:31

Álláslehetőség: pénzügyi ügyintézőt keresnek

Magyar–román érdekeltségű bányászati cég Nagyváradtól 60 kilométerre:

pénzügyi ügyintézőt

keres.

Főbb feladatok, munkák:

bejövő számlák ellenőrzése, rendszerezése, nyilvántartások vezetése, egyeztetése

kimenő számlák kiállítása

pénzügyi kimutatások készítése

kapcsolattartás partnerekkel, együttműködés kollégákkal, felettesekkel

Más pénzügyi és irodai adminisztratív feladatok ellátása

munkaügyi feladatok előkészítése, dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

pénzügyi vagy közgazdasági végzettség

román, magyar tárgyalóképes nyelvtudás

önálló, pontos, precíz munkavégzés

számítógépes felhasználói ismeret (MS Windows, Office)

Amit kínálunk:

versenyképes bérezés

fiatalos, dinamikus csapat

változatos, kihívásokkal teli, sokrétű feladatkör

munkába járás támogatása

További információ / Jelentkezés módja:

Fényképes pályázatodat várjuk az info@dotwhite.hu-ra.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a erdon.ro legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában