Veretlen román lányok

A világbajnok orosz csapatot is legyőzte Albertville–ben felkészülési mérkőzésen a román női kézilabda–válogatott.

Gheorghe Tadici csapata a mérkőzést elég gyengén kezdte, a 9. percben már 4–0 arányban vezetett. A román hölgyek ezután felzárkóztak, a szünetben azonban még két gól előnye volt az orosz csapatnak (15–17).

A második félidőben azonban beindult a gépezet, felzárkóztak, a 40. percben pedig átvették a vezetést, ezt az utolsó támadásig nem is engedték ki a kezükből. A utolsó másodpercekben azonban az oroszok egyenlíteni tudtak, 33–33 eredménnyel végződött a találkozó.

A románok vasárnap 15 órától a brazil csapattal játszanak még egy felkészülési mérkőzést, amelyet a sport.ro élőben közvetít.

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .