2011.03.22 10:38; Frissítve: 2011.03.22 10:38


Újra Váradon az Americano Cirkusz

Újra Váradon az Americano Cirkusz
Néhány napja újra Nagyváradra érkezett az Americano Cirkusz. Az első előadást március 23-án 19 órai kezdettel tartják, ezt csütörtökön, pénteken és szombaton újabbak követik 16 és 19 órai kezdettel.

Produkciójukban oroszlánok, kígyók, pónilovak, tevék, macskák, galambok és kutyák is szerepelnek. Vidám perceket teremt majd az Armano bohóc. A fő attrakciót a 30 éves elefánt, Bibi képezi. Ugyanakkor lesznek akrobata-számok és fakír bemutatók is. A cirkusz jelenleg 16 artistából áll, akik között román, magyar, szerb, cseh, német, holland nemzetiségűek egyaránt vannak. Vargas Tibor által vezetett trupp többször szerepelt már Nagyváradon, nem kevés sikerrel.


Cikk ajánlása

Hozzászólok
Mi a véleményed?
Hozzászólások szürése  | 
HOZZÁSZÓLÁS SZÜRÉSE  X opciók bezárása



LEGÚJABB HIREK ERDON Helyi hírek
Könyvtárosok találkoztak
Nagyvárad - A könyvtárak közötti kölcsönzésről, a késedelmek elbírálásáról szól többek között a [...] tovább »
Közlemény: ne használják ócska kampányfogásokra a kolozsvári Kétágú templomot!
Kelemen Hunor szövetségi elnök, volt kulturális és örökségvédelmi miniszter arra figyelmeztet, hogy az [...] tovább »
Kárpát Régió Üzletfejlesztési Iroda nyílt Nagyváradon
A magyar Nemzeti Külgazdasági Hivatal és a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara által létrehozott Kárpát Régió [...] tovább »
Széchenyi és Kossuth máig tartó vitája
Nagyvárad- Szerda este az RMDSZ Bihar megyei szervezete által alapított Szacsvay Akadémia történelmi modulja [...] tovább »
“Úgy szeret a szőlő minket, mint mi őt”
Bihar megye - Az elmúlt vasárnap került sor a bihardiószegi Nagyhegyen az I.Érmelléki Pincefesztiválra, melyre - [...] tovább »
Még több kategóriábol »

feedback

Belépés