TV-sportműsor, szeptember 29-30., szombat-vasárnap

TV-sportműsor, szeptember 29-30., szombat-vasárnap

Szeptember 29.: Labdarúgó II. Liga, Râmnicu Vâlceai CSM–Temesvári Politehnica II. – Sport.Ro, 11 óra. Labdarúgó II. Liga, Brassói Forex–Bukaresti Sportul – Sport.Ro, 13 óra. Forma–1, Japán Nagydíj, időmérő edzés – RTL Klub, 14.35 óra.

WTA női tenisztorna, Luxemburg – Eurosport, 15 és 19.30 óra.

Labdarúgó Bajnokok Ligája, magazin – m1, 16.05 óra.

Német első osztályú labdarúgó-bajnokság, Schalke 04–Hertha BSC – Sport klub, 16.30 óra.

Női kézilabda Bajnokok Ligája, Byasen–Madeira – Sport.Ro, 16.30 óra.

Női kézilabda bajnoki mérkőzés, Ferencváros–Debrecen – m1, 16.35 óra.

Labdarúgó I. Liga, Buz[ui Gloria–Aradi UTA – Telesport, 17 óra.

Labdarúgó I. Liga, Konstancai Farul–Urziceni-i Unirea – National TV, 17 óra.

Német első osztályú labdarúgó-bajnokság, Bayer Leverkusen–Bayern München – Sport klub, 18.30 óra.

Női kézilabda Bajnokok Ligája, Râmnicu Vâlcea-i Oltchim–Belaz Minszk – Sport.Ro, 19 óra.

Labdarúgó I. Liga, Temesvári Politehnica–Besztercei Gloria – Kanal D, 19.30 óra.

Férfi kézilabda mérkőzés, Wisla Plock–Bukaresti Steaua – Sport.Ro, 20.30 óra.

Holland első osztályú labdarúgó-bajnokság, NAC Breda–PSV Eindhoven – Sport klub, 20.30 óra.

Labdarúgó I. Liga, Bukaresti Steaua–Vaslui-i FC – Antena 1, 20.45 óra.

Ökölvívó mérkőzés, Nyikolaj Valujev–Jean Francois Bergeron – Sport.Ro, 23 óra.

 

Szeptember 30.

Labdarúgó II. Liga, Giurgiui Dun[rea–Ploie§ti-i Petrolul – Sport.Ro, 11 óra.

Női kézilabda Bajnokok Ligája, Belaz Minszk–Madeira – Sport.Ro, 14.30 óra.

Forma–1, Japán Nagydíj, verseny – RTL Klub, 14.30 óra.

Női labdarúgó világbajnokság, döntő – Eurosport, 15 óra.

Holland első osztályú labdarúgó-bajnokság, Ajax–Venlo – Sport klub, 20.30 óra.

Női kézilabda Bajnokok Ligája, Râmnicu Vâlcea-i Oltchim–Byasen – Sport.Ro, 16.30 óra.

Labdarúgó I. Liga, Craiovai Universitatea–Mioveni-i Dacia – Telesport, 17 óra.

Labdarúgó I. Liga, Galaci O\elul–Kolozsvári Universitatea – RTV 1, 17 óra.

Német első osztályú labdarúgó-bajnokság, Hannover–Duisburg – Sport klub, 18 óra.

Férfi kézilabda mérkőzés, Hammarby–Konstancai VKK – Sport.Ro, 18.30 óra.

Női röplabda világbajnokság, döntő – Telesport, 19.15 óra.

WTA női tenisztorna, Luxemburg – Eurosport, 19.30 óra.

Német első osztályú labdarúgó-bajnokság, Energie Cottbus–Eintracht Frankfurt – Sport klub, 20 óra.

Labdarúgó I. Liga, Kolozsvári CFR–Bukaresti Dinamo – Kanal D, 20.30 óra.