TV-sportműsor, szeptember 22-23, szombat-vasárnap

TV-sportműsor, szeptember 22-23, szombat-vasárnap

Szeptember 22., szombat Tenisz Davis-kupa, Japán–Románia – RTV 1, 7 óra. Gyorsasági motorkerékpár-világbajnokság, Japán Nagydíj – Eurosport, 7, 7.45 és 9 óra.

Labdarúgó II. Liga, Otopeni-i FC–Chiajnai Concordia – Sport.Ro, 11 óra.

Női labdarúgó világbajnokság, 1. negyeddöntő – Eurosport, 12 óra.

Labdarúgó II. Liga, Brassói FC–Galaci Dunarea – Sport.Ro, 13 óra.

Tenisz Davis-kupa, Oroszország–Németország – Telesport, 14 és 23 óra.

Női labdarúgó világbajnokság, 2. negyeddöntő – Eurosport, 15 óra.

Labdarúgó I. Liga, Urziceni-i Unirea–Piatra Neamt-i Ceahl[ul – RTV 1, 16 óra.

Női kézilabda Szuper Kupa, Slagelse–Zvezda Zvenigorod – Sport.Ro, 16.30 óra.

Labdarúgó Bajnokok Ligája, magazin – m1, 16.30 óra.

Német labdarúgó-bajnokság, Hertha BSC–Borussia Dortmund – Sport Klub, 16.30 óra.

Labdarúgó I. Liga, Aradi UTA–Bukaresti Steaua – Kanal D, 17 óra.

Kerékpáros Spanyol Körverseny, 20. szakasz – Eurosport, 17 óra.

Labdarúgó I. Liga, Besztercei Gloria–Galaci Otelul – Telesport, 17 óra.

Francia labdarúgó-bajnokság, Auxerre–Marseille – Sport Klub, 18.30 óra.

IAAF, Atlétikai Nagydíj, Stuttgart – m2, 18.30 óra; Eurosport, 19.45 óra.

Labdarúgó I. Liga, Mioveni-i Dacia–Temesvári Politehnica – National TV, 18.45 óra.

Női kézilabda Szuper Kupa, Râmnicu Vâlcea-i Oltchim–Lada Togliatti – Sport.Ro, 19 óra.

Brazíl labdarúgó-bajnokság, Vasco da Gama–Cruziero – Sport.Ro, 0.10 óra.

Szeptember 23., vasárnap

Gyorsasági motorkerékpár-világbajnokság, Japán Nagydíj – Eurosport, 4.45, 6 és 7.15 óra.

Labdarúgó II. Liga, Bukaresti Sportul–Tulceai Delta – Sport.Ro, 11 óra.

Női labdarúgó világbajnokság, 3. negyeddöntő – Eurosport, 12 óra.

Gyorsasági motorkerékpár-világbajnokság, Japán Nagydíj, 125 kcm – m1, 13.10 óra.

IAAF, Atlétikai Nagydíj, Stuttgart – Eurosport, 15.30 óra.

Női kézilabda Szuper Kupa, kisdöntő – Sport.Ro, 16.30 óra.

Labdarúgó I. Liga, Vaslui-i FC–Craiovai Universitatea – Telesport, 17 óra.

Német labdarúgó-bajnokság, Karlsruhe–Bayern München – Sport Klub, 18 óra.

Kerékpáros Spanyol Körverseny, 20. szakasz – Eurosport, 18.15 óra.

Labdarúgó I. Liga, Bukaresti Rapid–Buzaui Gloria – National TV, 18.45 óra.

Női labdarúgó világbajnokság, 4. negyeddöntő – Eurosport, 19 óra.

Női kézilabda Szuper Kupa, döntő – Sport.Ro, 19 óra.

Német labdarúgó-bajnokság, Hannover–Bayer Leverkusen – Sport Klub, 20 óra.

Labdarúgó I. Liga, Kolozsvári CFR–Jászvásári Politehnica – Kanal D, 20.30 óra.

Labdarúgó I. Liga, Bukaresti Dinamo–Kolozsvári Universitatea – Antena 1, 20.45 óra.

WTA női tenisztorna, Peking, döntő – Eurosport, 21 óra.

Francia labdarúgó-bajnokság, Lyon–Lille – Sport Klub, 22 óra.

Argentín labdarúgó-bajnokság – Sport.Ro, 22.10 óra.