TV-sportműsor, szeptember 1.-2., szombat-vasárnap

TV-sportműsor, szeptember 1.-2., szombat-vasárnap

Szeptember 1. – Labdarúgó II. Liga, Bákói FCM–Bukaresti Dinamo – Sport.Ro, 11 óra. Labdarúgó II. Liga, Ploie§ti-i Petrolul–Galaci Dunarea – Sport.Ro, 13 óra. Atlétikai világbajnokság, Oszaka, Japán – Eurosport, 13, 18.45 és 1.00 óra.

Német labdarúgó-bajnokság, Werder Bremen–Eintracht Frankfurt – Sport Klub, 16.30 óra.

Labdarúgó I. Liga, Aradi UTA–Temesvári Politehnica – Na\ional TV, 17 óra.

Női kosárlabda Eb-selejtező, Magyarország–Izrael – m1, 17.05 óra.

Francia labdarúgó-bajnokság, Bordeaux–AS Monaco – Sport Klub, 18.30 óra.

Labdarúgó I. Liga, Jászvásári Politehnica–Konstancai Farul – Telesport, 19 óra.

Női kézilabda-mérkőzés, Sepsiszentgyörgy–Râmnicu Vâlcea – Sport.Ro, 19 óra.

Labdarúgó I. Liga, Bukaresti Rapid–Craiovai Universitatea – Kanal D, 20 óra.

Amerikai Nyílt Teniszbajnokság, Flushing Meadows, 6. nap – Eurosport, 20 és 4.00 óra.

Német labdarúgó-bajnokság, Hannover–Bochum – Sport Klub, 20.15 óra.

Labdarúgó I. Liga, Bukaresti Dinamo–Besztercei Gloria – Antena 1, 20.45 óra.

Brazíl labdarúgó-bajnokság, Sao Paulo–Parana – Sport.Ro, 00.10 óra.

 

Szeptember 2.

Gyorsasági motoros világbajnokság – Eurosport, 10.45-16 óra.

Női kézilabda-mérkőzés, Brassó–Br[ila – Sport.Ro, 11 óra.

Labdarúgó II. Liga, Pitesti-i Arges–Turnu Severin – Sport.Ro, 13 óra.

Nemezetközi férfi kézilabda-torna, döntő – m1, 13.10 óra.

Gyorsasági motoros világbajnokság, Király kategória – m1, 14.50 óra.

Holland labdarúgó-bajnokság, Ajax–Groningen – Sport Klub, 15.30 óra.

Labdarúgó I. Liga, Vaslui-i FC–Galaci Otelul – RTV 1, 17 óra.

Labdarúgó I. Liga, Urziceni-i Unirea–Bukaresti Steaua – National TV, 17 óra.

Német labdarúgó-bajnokság, Karlsruhe–VfB Stuttgart – Sport Klub, 18 óra.

Labdarúgó I. Liga, Mioveni-i Dacia–Kolozsvári Universitatea – Telesport, 18.30 óra.

Atlétikai világbajnokság, Oszaka, Japán – Eurosport, 18.45 óra.

Német labdarúgó-bajnokság, Nürnberg–Bayern München – Sport Klub, 20 óra.

Amerikai Nyílt Teniszbajnokság, Flushing Meadows, 7. nap – Eurosport, 20 és 4.00 óra.

Labdarúgó I. Liga, Kolozsvári CFR–Piatra Neamt-i Ceahl[ul – Kanal D, 20.30 óra.

Francia labdarúgó-bajnokság, Nizza–Lens – Sport Klub, 22 óra.

Brazíl labdarúgó-bajnokság, Il Clasico – Sport.Ro, 22.10 óra.