TV-sportműsor, október 3-4., szombat-vasárnap

TV-sportműsor, október 3-4., szombat-vasárnap

November 3., szombat: Labdarúgó II. Liga, Câmpinai FC–Ploiesti-i Petrolul – Sport.Ro, 11 óra. Labdarúgó II. Liga, Râmnicu Vâlcea-i CSM–Temesvári CFR – Sport.Ro, 13 óra.

Labdarúgó I. Liga, Kolozsvári Universitatea–Piatra Neamt-i Ceahlăul – Telesport, 14 óra.

Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valencia, 125 kcm, időmérő edzés – m1, Eurosport, 14 óra.

Labdarúgó I. Liga, Galaci Otelul–Buzaui Gloria – Naţional TV, 14 óra.

Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valencia, Király kategória, időmérő edzés – Eurosport, 14.45 óra.

Labdarúgó Baknokok Ligája,  magazin – m1, 14.45 óra.

Román női kosárlabda A-osztály, Alexandriai KK–Sepsiszentgyörgyi ISK – Telesport, 16 óra.

Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valencia, 250 kcm, időmérő edzés – Eurosport, 16 óra.

Labdarúgó Bundesliga, Bayern München–Eintracht Frankfurt – Sport Klub, 16.30 óra.

Ökölvívó-világbajnokság, elődöntők – Sport.Ro, 17 óra.

Francia labdarúgó-bajnokság, Nancy–Bordeaux – Sport Klub, 18.30 óra.

Holland labdarúgó-bajnokság, Heerenveen–PSV Eindhoven – Sport Klub, 20.30 óra.

Labdarúgó I. Liga, Craiovai Universitatea–Bukaresti Dinamo – Antena 1, 20.45 óra.

 

November 4., vasárnap

Labdarúgó II. Liga, Pitesti-i Arges–Tordai Ariesul – Sport.Ro, 11 óra.

Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valencia, 125 kcm, verseny – m1, Eurosport, 11.45 óra.

Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valencia, 250 kcm, verseny – Eurosport, 13 óra.

Válogatott rögbimérkőzés, Románia–Oroszország – Sport.Ro, 13 óra.

Labdarúgó I. Liga, Aradi UTA–Târgu Jiu-i Pandurii – RTV 1, 14 óra.

Labdarúgó I. Liga, Vaslui-i FC–Kolozsvári CFR – Kanal D, 14 óra.

Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valencia, Király kategória, verseny – Eurosport, 14.15 óra.

Férfi kézilabda-mérkőzés, Nagybányai Minaur–Bukaresti Steaua – Sport.Ro, 15 óra.

Labdarúgó Bundesliga, Karlsruhe–Duisburg – Sport Klub, 16 óra.

New York-maraton, Egyesült Államok – Eurosport, 16.15 óra.

Labdarúgó I. Liga, Mioveni-i Dacia–Jászvásári Politehnica – Telesport, 17 óra.

Női kézilabda Bajnokok Ligája, Ferencváros–Râmnicu Vâlcea-i Oltchim – Sport.Ro, 18 óra.

Labdarúgó I. Liga, Bukaresti Rapid–Urziceni-i Unirea – Naţional TV, 18.45 óra.

Ökölvívó-világbajnokság, döntők – Sport.Ro, 19.45 és 21.45 óra.

Labdarúgó I. Liga, Temesvári Stiinta–Bukaresti Steaua – Kanal D, 20.30 óra.

Francia labdarúgó-bajnokság, Lens–St. Étienne – Sport Klub, 22 óra.