TV-sportműsor, november 24-25., szombat és vasárnap

TV-sportműsor, november 24-25., szombat és vasárnap
November 24., szombat Férfi kézilabda Challenge Kupa, Resicabányai EVK–Lindesberg – Sport.Ro, 11 óra. Sífutó Világkupa, Beitostolen, Norvégia – Eurosport, 11.30 óra.

Labdarúgó II. Liga, Brassói FC–Bukaresti Sportul – RTV 2, 13 óra.

Labdarúgó I. Liga, Besztercei Gloria–Kolozsvári CFR – Na\ional TV, 13.30 óra.

Labdarúgó I. Liga, Kolozsvári Universitatea–Jászvásári Politehnica – Telesport, 14 óra.

Labdarúgó II. Liga, Bukaresti Progresul–Brassói Forex – Sport.Ro, 15 óra.

Labdarúgó Bajnokok Ligája, magazin – m1, 16.15 óra.

Labdarúgó Bundesliga, Hannover–Schalke 04 – Sport Klub, 16.30 óra.

Női válogatott kézilabda-mérkőzés, Magyarország–Montenegró – m1, 16.45 óra.

Férfi kosárlabda A-osztály, Pite§ti-i BCMUS–Temesvári Elba – Telesport, 17.30 óra.

Férfi kézilabda Kárpát Kupa, Románia–Horvátország – Sport.Ro, 18 óra.

Francia labdarúgó-bajnokság, Rennes–Lyon – Sport Klub, 18.30 óra.

Alpesi sí Világkupa, Panorama, Kanada – Eurosport, 19 és 22 óra.

Labdarúgó I. Liga, Bukaresti Steaua–Bukaresti Dinamo – Kanal D, 20.30 óra.

Holland labdarúgó-bajnokság, Excelsior–PSV Eindhoven – Sport Klub, 21 óra.

Labdarúgó Bundesliga, Bayern München–Wolfsburg, felvételről – Sport Klub, 23 óra.

November 25., vasárnap

Labdarúgó II. Liga, Pite§ti-i Arge§–Dévai Mure§ul – Sport.Ro, 11 óra.

Labdarúgó I. Liga, Galaci O\elul–Konstancai Farul – RTV 1, 13 óra.

Labdarúgó I. Liga, Vaslui-i FC–Urziceni-i Unirea – Na\ional TV, 13.30 óra.

Sífutó Világkupa, Beitostolen, Norvégia – Eurosport, 13.45 óra.

Labdarúgó I. Liga, Aradi UTA–Bukaresti Rapid – Antena 1, 14 óra.

Férfi kézilabda Kárpát Kupa, Románia–Spanyolország – Sport.Ro, 15 óra.

Holland labdarúgó-bajnokság, Ajax–Vitesse – Sport Klub, 15.30 óra.

Férfi kézilabda EHF Kupa, Bukaresti Dinamo–Dunaferr – Sport.Ro, 16.30 óra.

Teremlabdarúgó Európa-bajnokság, meccs a 3. helyért – Eurosport, 17 óra.

Labdarúgó-világbajnokság 2010, sorsolás – m1, 17 óra.

Labdarúgó Bundesliga, Hamburg–Rostock – Sport Klub, 18 óra.

Férfi kézilabda Kupagyőztesek Európa Kupája, Bukaresti Steaua–Sandefjord – Sport.Ro, 18.30 óra.

Labdarúgó I. Liga, Mioveni-i Dacia–Târgu Jiu-i Pandurii – Telesport, 19 óra.

Teremlabdarúgó Európa-bajnokság, döntő – Eurosport, 19 óra.

Labdarúgó Bundesliga, Nürnberg–Borussia Dortmund – Sport Klub, 20 óra.

Labdarúgó I. Liga, Temesvári Politehnica–Piatra Neam\-i Ceahl[ul – Kanal D, 20.30 óra.

Francia labdarúgó-bajnokság, Nizza–Paris St. Germain – Sport Klub, 22 óra.

Argentin labdarúgó-bajnokság, Lanus–Arsenal – Sport.Ro, 23.30 óra.