TV-sportműsor, április 5-6., szombat és vasárnap

TV-sportműsor, április 5-6., szombat és vasárnap

Április 5., szombat – Labdarúgó II. Liga, Brassói Forex–Ploieşti-i Petrolul – Sport.Ro, 11 óra. Labdarúgó II. Liga, Chiajna–Otopeni – Sport.Ro, 13 óra. Forma–1,Bahreini Nagydíj, időmérő edzés – RTL Klub, RTV 1, 13.45 óra.

Angol labdarúgó-bajnokság, Arsenal–Liverpool – Eurosport 2, 14.45 óra.

Labdarúgó Angol Kupa, West Bromwich Albion–Portsmouth – Sport.Ro, 15 óra.

Labdarúgó I. Liga, Craiovai Universitatea–Besztercei Gloria – Telesport, 15.30 óra.

Labdarúgó Bundesliga, Stuttgart–Hamburg – Sport Klub, 16.30 óra.

Labdarúgó I. Liga, Galaci Oţelul–Bukaresti Dinamo – Kanal D, 16.30 óra.

Angol labdarúgó-bajnokság, Blackburn–Tottenham – Eurosport 2, 16.45 óra.

Labdarúgó I. Liga, Temesvári Politehnica–Kolozsvári Universitatea – Na\ional TV, 18.30 óra.

Francia labdarúgó-bajnokság, Rennes–Bordeaux – Sport Klub, 18.30 óra.

Férfi A-osztályú kosárlabda-bajnokság, Marosvásárhely–Nagyszeben – Telesport, 18.30 óra.

WTA női tenisztorna, Miami – Eurosport, 19 óra.

Tenisz, férfi Mesterek Tornája, 2. elődöntő – Sport.Ro, 19 óra.

Labdarúgó I. Liga, Konstancai Farul–Bukaresti Rapid – Antena 1, 20.45 óra.

Labdarúgó Bundesliga, Hertha–Werder Bremen – Sport Klub, 20.45 óra.

Portugál labdarúgó-bajnokság, Academica–Setubal – Sport 1, 21.15 óra.

Portugál labdarúgó-bajnokság, FC Porto–Amadora – Sport 1, 23.15 óra.

 

Április 6., vasárnap

Labdarúgó II. Liga, Medgyesi Gaz Metan–Piteşti-i Argeş – Sport.Ro, 11 óra.

Labdarúgó II. Liga, Galaci Dunărea–Brassói FC – Sport.Ro, 13 óra.

Labdarúgó II. Liga, Aranyosgyéresi Sodronyipar–Nagyváradi Bihar FC – N24, 14 óra.

Forma–1,Bahreini Nagydíj, verseny – RTL Klub, RTV 1, 14 óra.

Férfi kézilabda Nemzeti Liga, Medgidia–Bukaresti Steaua – Sport.Ro, 15 óra.

Angol labdarúgó-bajnokság, Middlesbrough–Manchester United – Eurosport 2, 15.30 óra.

Holland labdarúgó-bajnokság, Ajax–De Graafschap – Sport Klub, 15.30 óra.

Férfi A-osztályú kosárlabda-bajnokság, Medgyes–Bukaresti Rapid – Telesport, 16 óra.

Labdarúgó I. Liga, Buzăui Gloria–Vaslui-i FC – RTV 1, 16.30 óra.

Labdarúgó Angol Kupa, Barnsley–Cardiff – Sport.Ro, 18 óra.

Labdarúgó Bundesliga, Bayern München–Bochum – Sport Klub, 18 óra.

Labdarúgó I. Liga, Kolozsvári CFR–Târgu Jiu-i Pandurii – Na\ional TV, 18.30 óra.

Labdarúgó I. Liga, Piatra Neamţ-i Ceahlăul–Aradi UTA – Telesport, 19 óra.

Görög labdarúgó-bajnokság, Olympiakosz–Larissa – Sport 1, 19.45 óra.

Labdarúgó Bundesliga, Dortmund–Leverkusen – Sport Klub, 20 óra.

Labdarúgó I. Liga, Bukaresti Steaua–Mioveni-i Dacia – Kanal D, 20.30 óra.

Francia labdarúgó-bajnokság, Marseille–Lyon – Sport Klub, 22 óra.

Portugál labdarúgó-bajnokság, Boavista–Benfica – Sport 1, 22.45 óra.

Címkék: , , ,