TV-sportműsor, április 12-13, szombat és vasárnap

TV-sportműsor, április 12-13, szombat és vasárnap
Április 12., szombat Román másodosztályú labdarúgó-bajnokság, Tulcea–Otopeni – Sport.Ro, 11 óra. Román másodosztályú labdarúgó-bajnokság, Bukaresti Intergaz–Ploieşti-i Petrolul – Sport.Ro, 13 óra.

Motorkerékpár-világbajnokság, időmérő, 125 kcm – Eurosport, 15 óra.

Labdarúgó I. Liga, Craiovai Universitatea–Galaci Oţelul – Kanal D, 16.30 óra.

Labdarúgó Bundesliga, Werder Bremen–Schalke 04 – Sport Klub, 16.30 óra.

Angol labdarúgó-bajnokság, Birmingham–Everton – Eurosport 2, 17 óra.

Labdarúgó I. Liga, Piatra Neamţ-i Ceahlăul–Mioveni-i Dacia – Telesport, 18.30 óra.

Francia labdarúgó-bajnokság, Lyon–Rennes – Sport Klub, 18.30 óra.

Angol labdarúgó-bajnokság, Portsmouth–Newcastle – Eurosport 2, 19 óra.

Labdarúgó Bundesliga, Hamburg–Duisburg – Sport Klub, 20.15 óra.

Labdarúgó I. Liga, Temesvári Politehnica Ştiinţa–Bukaresti Dinamo – Na\ional TV, 20.30 óra.

Portugál labdarúgó-bajnokság, Guimaraes–Boavista – Sport 1, 21.15 óra.

Portugál labdarúgó-bajnokság, Setubal–FC Porto – Sport 1, 23.15 óra.

Brazil labdarúgó-bajnokság, Ponte Preta–Guaratingueta – Sport.Ro, 24 óra.

WTA női tenisztorna, Amelia Island – Eurosport, 2.00 óra.

Április 13., vasárnap

1. divíziós jégkorong-vb, Észtország–Magyarország – Sport 1, 10.30 óra.

Férfi kézilabda Challenge Kupa, elődöntő, Resica–Benfica – Sport.Ro, 11 óra.

Román másodosztályú labdarúgó-bajnokság, Piteşti-i Argeş–Nagyváradi Bihar FC – Sport.Ro, 13 óra.

Női kosárlabda-rájátszás, Rapid–Sportul – Telesport, 15 óra.

Angol labdarúgó-bajnokság, Liverpool–Blackburn – Eurosport 2, 15.30 óra.

Motorkerékpár-világbajnokság, verseny, 125 kcm – Eurosport, 16.15 óra.

Labdarúgó I. Liga, Konstancai Farul–Vaslui-i FC – RTV 1, 16.45 óra.

Labdarúgó I. Liga, Jászvásári Politehnica–Aradi UTA – Telesport, 17.30 óra.

Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, Barcelona–Kiel – Sport.Ro, 17.45 óra.

Labdarúgó Bundesliga, Leverkusen–Stuttgart – Sport Klub, 18 óra.

Angol labdarúgó-bajnokság, Manchester United–Arsenal – Eurosport 2, 18 óra.

Labdarúgó I. Liga, Târgu Jiu-i Pandurii–Urziceni-i Unirea – Na\ional TV, 18.30 óra.

Labdarúgó Bundesliga, Bayern München–Dortmund – Sport Klub, 20 óra.

WTA női tenisztorna, Amelia Island – Eurosport, 20 óra.

Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, Hamburg–Ciudad Real – Sport.Ro, 20.15 óra.

Labdarúgó I. Liga, Kolozsvári CFR–Bukaresti Rapid – Kanal D, 20.30 óra.

Portugál labdarúgó-bajnokság, Sporting Lisboa–Leixöes – Sport 1, 21.15 óra.

Francia labdarúgó-bajnokság, PSG–Nizza – Sport Klub, 22 óra.