Szombaton mérkőznek

Szombaton játssza hazai meccsét a Nagyváradi Luceafărul harmadosztályú csapat.

Valószínűleg nem babonásak a Nagyváradi Luceafărul labdarúgói és edzői, mindenesetre a heti hazai harmadosztályú bajnoki találkozójukat már nem pénteken, hanem szombaton vívják Borson. Ellenfelük a Besztercei Gloria második számú együttesének labdarúgói lesznek, akik igen hullámzó teljesítményt nyújtanak olykor a bajnokságban, igaz, idegenben bármikor képesek meglepetést okozni. *Játékvezető:* Kegyes Ervin, partjelzők: Constantin Por és Sergiu Neichi (mindhárman Szatmárnémeti).

A Belényesi Bihorul pénteken játssza meccsét a Zilahi FC vendégeként. Játékvezető: Daniel Pop, partjelzők: Radu Despa és Ionuţ Sava (mindhárman Nagybánya).

III. ligás műsor

A labdarúgó harmadosztály, 6. csoport, 21. fordulójának műsora, péntek, 15 óra: Nagydisznódi FC–Szászsebesi VSK (ősszel: 0–0), Zalatnai FC–Medgyesi Gaz Metan II. (2–3), Jádi Voinţa–Szászrégeni Avântul (1–1), Máramarosszigeti Marmaţia–Aranyosgyéresi Seso (2–1), Nagyszebeni Voinţa–Kolozsvári Sănătatea (2–0), Székelyudvarhelyi Roseal–Dési Unirea (1–5), Zilahi FC–Belényesi Bihorul (01), Mikolai Turul–Nyárádtői Unirea (0–3). Szombat, 15 óra: Nagyváradi Luceafărul*–Besztercei Gloria II. (0–0).