Döntetlen Temesváron

<p>Temesvár – 1–1–es döntetlent ért el a Temesvári Poli labdarúgó–csapata az román élvonalbeli idénykezdés előtti utolsó felkészülési mérkőzésén. A bánságiak a Fiorentinát látták vendégül, amely ez alkalommal mutatta be a 2007–2008-as bajnokságnak nekivágó keretét.</p>

Az Adrian Mutuval felálló vendégek a 3. percben Gobbi révén szereztek vezetést, majd a hazaiak Pleşan találatával a 80. percben egyenlítettek.
A temesvári mérkőzésre egyébként a vártnál jóval kevesebben, alig tízezren látogattak ki a Dan Păltinişanu stadionban. Mindezek ellenére Mutuékat a repülőtéren és a szállodájuk előtt is rengetegen vártak egy–egy autógram szerzésének reményében.