LIGA III

2021.03.01. 10:21

Nyertek a bihari labdarúgócsapatok

Két héttel a harmadosztályú labdarúgó-bajnokság megkezdése előtt a Mezőtelegdi Foresta együttesével játszott barátságos mérkőzést múlt hétvégén a Nagyváradi Luceafărul: a Cristian Lupuţ, Ciprian Dianu és PapDeac János által felkészített váradi alakulat 1–1-es félidő után 3–1 arányban nyert. A hazaiak gólját az egykori luceafărulos játékos, Sorin Ban szerezte, a váradiak részéről – a mindössze 15 éves – Răzvan Tirla, valamint Sorin Pintilie és Ahmed Humadi volt eredményes.

Összeállítások, LUCEAFĂRUL: Al. Ciută – Fl. Drăgan, G. Ardelean, D. Laza, Al. Gondor – R. Toderici, Gheban, Tirla, Lungu – M. Balogh, St. Meşter. Játszott még: Răileanu – Pintilie, St. Hogaş, Humadi, Goilean, Higyed, T. Tamaş, Farcaş, Al. Jurcuţ, |ârţ, Lăsconi. FORESTA: G. Luca – Fitero, Karácsanyi, Nagy, S. Popa, Ad. Popa, E. Filip, Cl. Popa, S. Ban, Daina, T. Cheregi. Játszott még: Ruszka, Pap – Ciocan, Iova, Junc és Bălăiban. E héten szombaton a Luceafărul a Nagyváradi Egyetem csapatával játszik az Ifjúsági Stadionban.

Nyert a CAO

Folytatta jó sorozatát a felkészülési meccsek alkalmával a Nagyváradi CAO, amely a Kisjenői Crişul után a Lippai ±oimii alakulatát is sikerült legyőznie: a félidei 1–1 után „nem kegyelmeztek” Florin Farcaş, Dorin Mihuţ és Vlad Gheţe játékosai, akik végül 4–2 arányban nyertek Constantin Roşu, Claudiu Codoban, Marius Hosu és Patrick Blăgea góljainak köszönhetően. A CAO összeállítása: C. Verdeş – Cr. Copil, B. Mintaş, C. Letan, Ioviţă – G. Cherman, R. Ardelean – C. Roşu, Cl. Codoban, Al. Lezeu – M. Hosu. Játszott még: V. Dobrescu, P, Blăgea, D. Stan, Urbanovski, Kovács M., D. Marina, L. Popa, Panti, T. Cociş és Al. Popa.