Országos bajnok váradi táncpáros

Lőrincz Sándor és Péntek Tímea révén újabb országos bajnoki címmel büszkélkdhet a váradi sporttánc-társadalom: a fiatalok nemrégiben Konstancán nyertek aranyérmet.

Konstancán rendezték meg az idei sporttánc korosztályos országos bajnokságot, vele egyidejűleg a Hullámok Tánca Kupa elnevezésű seregszemle hetedik kiírását, amelyen több, mint négyszáz, 5 és 35 év közötti páros mérettetett meg. Az idei versenyen 6-9, 10-11, 12-13, 14-15, 16-18 és 19-35 korosztályokban léphettek parkettre Románia legjobbjai, közöttük a nagyváradi Lőrincz Sándor (Feeling Dance), Péntek Tímea (CDS Exclusive) kettős, amely az E osztály 12-13 éves korosztályában az első helyen végzett, s az aranyérem mellett jogot szerzett arra, hogy az elkövetkezendő versenyeken egy kategóriával feljebb szerepeljenek.