Online közvetítés: Szatmárnémeti Somesul – Kolozsvári U 1919

Szatmárnémeti – A labdarúgó III. liga 6. csoportjában a VII. fordulót rendezik, a Szatmárnémeti Somesul a Kolozsvári U 1919 csapatát fogadja.

Idő: esős.

Somesul: Suciu – Ludescher, Raul Crisan, Munteanu, Petcut, Gavrus, Varga, Salagean, Pop Marian, Gardos, Dragos. Edző: Dacian Nastai.

U 1919: Pogacean – Precup, Cucman, Timocea, Faur, Moldvan, Pop Antoniu, Balan, Park Yong Bum, Pop Daniel, Craciun. Edző: Cristian Vasc.

Megkezdődött a mérkőzés.

5 perc. : Kiegyenlített mezőnyjáték, egyik csapat sem veszélyeztet.

8 perc. : Balan fejel veszélyesen kapu felé, Suciu nehezen véd.

13 perc. : Sárgalap Craciun (Kolozsvári U)

20 perc. : A két csapat még mindig nem tért magához, gyenge szinvonalú mérkőzést játszanak.

26. perc: Dragos fut be a 16-oson belülre, jó helyzetből kapurarúgás helyett keresztbe adja a la labdát.

27 perc. : Sárgalap Crisan (Somesul).

32 perc.: Végre egy szépen kidolgoztott helyzet a hazai csapat részéről: Petcut passzol Marina Pop elé, aki elfektete a kapust is, de éles szögből kivülről rezgeti meg a hálót.

36 perc. : Pop Antoniu rúg kapura, de kivülről találja el a hálót.

43 perc. : Góóóóól Somesul: Varga ível a Koloszvári 16-osra a kapus árnyékra vetődik így Petcut az üres kapuba fejelhette a labdát.

44 perc. : Sárgalap Gavrus (Somesul).

45 + 1 perc.: Vége az első félidőnek.

46 perc. : Megkezdődött a második félidő, a szünetben a Somesul cserélt, Munteanu helyére Mile állt be.

49 perc. : Marian Pop emel jobb oldalról a kapu elé, de a beadásra nem volt érkező ember.

55 perc. : Petcut rúghat kapura zavartalanul de Pogacean gond nelkül véd.

57 perc. : Csere Somesul: Dragos helyére Barbuloviciu áll be.

60 perc. : A Somesul hatvédsora Balan elé teszi a labdát, aki rögtön rá is rúgja azt, Suciu újjheggyel véd.

61 perc. : Továbbra is a kolozsváriak támadnak, egy szabálytalanság után szabadrúgáshoz jutnak 18 méterre a Somesul kapujától. Faur végzi el a pontrúgást, de a labda a kapu fölött száll el.

63 perc. : Petcut cselez az ellenfél 16-osán belül, majd a rövidsarkot veszi célbe, de kevéssel mellé lő.

64 perc. : Marian Pop elé teszik ki a labdát, de a lövésben nincs erő.

72 perc. : Kettős csere a vendégeknél: Timocea helyére Manasturian áll be, Park helyére pedig Rut.

73 perc. : Sárgalap Pogacean (U 1919)

75 perc. : Góóóóól Somesul: 17 méterről szabadrúgást kap a Somesul, Petcut Salagean elé teszi ki a labdát, aki hatalmas erővel a pipába küldi azt.

80 perc. : Csere a Kolozsvárnál: Moga áll be Pop Daniel helyére.

80 perc. : Csere Somesul: Gavrus helyére áll be Ciocoi.

Eleredt az eső hamarosan besötétedik.

83 perc. : Salagean célozza meg a vinklit Pogacean nyújtózva véd.

86 perc. : Petcut rúg veszélyesen kapu felé, a labda kevéssel a kapu mellett megy el.

90+2 perc. : Vége a mérkőzésnek, a Somesul megérdemelten győzött 2 – 0-ra.