Negyedik helyen várja a Liberty a Mikulást

Elszenvedte ötödik vereségét az idei, őszi idényben a Nagyaszalontai Liberty: a Küküllő-parton 2–0 arányban maradt alul a Szászmedgyesi Gaz Metan elleni csatában. Pedig az első negyvenöt percben igen szervezetten, jól védekeztek Selymes Tibor edző tanítványai.

Ugyanígy folytatták majd húsz percen a keresztül a második felvonás elején is, egészen a 62. percig, amikor a bakhátvéd Rus hibájából sikerült vezetéstszerezni a házigazdáknak. Két perccel később Prodan buktatásáért tizenegyest ítélt Lajos Tibor játékvezető, amit a sértett értékesített: 2–0, és ez maradt a végeredmény is.

A Libertyben a következő játékosok kaptak helyet: Amamoo – Coca, Deaconescu, Ibric, Rus – Petrescu (45. p. Bente), Mandru, Caciora (75. p. Bajner), Iambor (68. p. Ianc) – Bud, Iacob. Edző: Selymes Tibor