Műsoron a labdarúgó I. Liga

A Hivatásos Labdarúgó Liga elkészítette az első osztályú román bajnokság hátralevő fordulóiban képernyőre kerülő mérkőzések műsorát, amely a következő, 30. forduló, április 16., péntek:

Besztercei Gloria – Piatra Neamţ-i Ceahlăul – Telesport, 17 óra;

Temesvári Ştiinţa Politehnica – Craiovai Universitatea – Naţional TV, 20.30 óra.

Április 17., szombat:

Vaslui-i FC–Jászvásári Politehnica – 16 óra;

Aradi UTA–Kolozsvári CFR – Kanal D, 16 óra;

Galaci Oţelul–Bukaresti Steaua – Antena 1, 17 óra;

Bukaresti Rapid–Târgu Jiu-i Pandurii – Naţional TV, 20.30 óra.

Április 18., vasárnap:

Mioveni-i Dacia–Konstancai Farul – RTV 1, 16.45 óra;

Kolozsvári Universitatea–Buzăui Gloria – Telesport, 17 óra;

Bukaresti Dinamo–Urziceni-i Unirea – Kanal D, 20.30 óra.

 

31, forduló, április 22., kedd:

Târgu jiu-i Pandurii–Aradi UTA – Naţional TV, 18 óra;

Bukaresti Steaua–Temesvári Ştiinţa Politehnica – Kanal D, 20.30 óra.

Április 23., szerda:

Konstancai Farul–Besztercei Gloria – Telesport, 15.30 óra;

Buzăui Gloria–Galaci Oţelul – RTV 1, 16.45 óra;

Jászvásári Politehnica–Mioveni-i Dacia – 17 óra;

Bukaresti Dinamo–Craiovai Universitatea – Naţional TV, 18 óra;

Piatra Neamţ-i Cehlăul–Kolozsvári Universitatea – Telesport, 19 óra;

Kolozsvári CFR–Vaslui-i FC – Antena 1, 20.30 óra;

Urziceni-i Unirea–Bukaresti Rapid – Kanal D, 20.30 óra.

 

32, forduló, április 26., szombat:

Temesvári Ştiinţa Politehnica–Buzăui Gloria – Naţional TV, 13.30 óra;

Aradi UTA–Urziceni-i Unirea – Telesport, 14 óra;

Kolozsvári Universitatea–Konstancai Farul – Telesport, 16 óra;

Vaslui-i FC–Târgu Jiu-i Pandurii – RTV 1, 16.15 óra;

Galaci Oţelul–Piatra Neamţ-i Ceahlăul – Kanal D, 16.30 óra;

Craiovai Universitatea–Bukaresti Steaua – Antena 1, 17 óra;

Besztercei Gloria–Jászvásári Politehnica – 17 óra;

Mioveni-i Dacia–Kolozsvári CFR – Naţional TV, 18.30 óra;

Bukaresti Rapid–Bukaresti Dinamo – Kanal D, 20.30 óra.

33, forduló, május 2., péntek:

Jászvásári Politehnica–Kolozsvári Universitatea – Telesport, 19 óra;

Bukaresti Rapid–Aradi UTA – Naţional TV, 20.15 óra;

Piatra Neamţ-i Ceahlăul–Temesvári Ştiinţa Politehnica – Kanal D, 20.30 óra.
Május 3., szombat:

Buzăui Gloria–Craiovai Universitatea – Telesport, 16 óra;

Urziceni-i Unirea–Vaslui-i FC – Naţional TV, 18.30 óra;

Kolozsvári CFR–Besztercei Gloria – Antena 1, 20.45 óra.

Május 4., vasárnap:

Konstancai Farul–Galaci Oţelul – RTV 1, 16.45 óra;

Târgu Jiu-i Pandurii–Mioveni-i Dacia – Telesport, 19 óra;

Bukaresti Dinamo–Bukaresti Steaua – Kanal D, 20.30 óra.

34, forduló, május 7., szerda:

Az összes találkozót 17 órától játsszák, a közvetítésekről egy későbbi időpontban döntenek. A műsor:

Bukaresti Steaua–Buzăui Gloria

Temesvári Ştiinţa Politehnica–Konstancai Farul

Craiovai Universitatea–Piatra Neamţ-i Ceahlăul

Aradi UTA–Bukaresti Dinamo

Mioveni-i Dacia–Urziceni-i Unirea

Vaslui-i FC–Bukaresti Rapid

Besztercei Gloria–Târgu Jiu-i Pandurii

Kolozsvári Universitatea–Kolozsvári CFR

Galaci Oţelul–Jászvásári Politehnica.