Meggyőző szatmári kézilabda–siker

A Szatmárnémeti VSK 28–22–re győzte le a Nagybányai Minaur II csapatát.

Az A–osztályú kézilabda–bajnokság vasárnapi fordulójában a szatmári gárda meggyőző győzelmet aratott a Minaur II csapata felett. A bányaiak jól kezdtek, az első percekben 2–0 arányú vezetésre is szert tettek, de a Nicu Istrate edzette VSK az elkövetkezőkben gyorsan egyenlített, majd a félidő végéig magabaiztos játékot produkálva nyolcpontos előnyre tett szert.

Fordulás után is jól játszottak a fiúk, különösen a védekezésben és a gyors ellentámadásokban remekeltek. Kiváló teljesítményt nyujtott Cioroiu kapus is (Schlakter Ferencnek, a szatmáriak volt kapuvédőjének az edzői munkája meglátszik a tehetséges kapus teljesítményén).

A szatmáriak találatait Dan 4, Mateş 2, Ferenţ 5, Marinca 1, Iştoc 7, Osvat 3, Muntean 5 és Rogoz 1 szerezték.