Magabiztos Érsport győzelem

Akt.:
A Hajdú Bihar megyei férfi kézilabda bajnokság legutóbbi fordulójában a Szalacsi Érsport szombat délután az érsemjéni sportcsarnokban Polgár csapatát fogadta.

A hazaiaknak volt törlesztenivalójuk, ugyanis legutóbbi semjéni összecsapásukról a vendégek egy gólos győzelemmel távoztak, igaz, előzőleg az Érsport is nyert Polgárban (a csapatok ősszel és tavasszal is kétszer találkoznak). A találkozót lehengerlően kezdték Bokor Szilárd tanítványai, pillanatok alatt 4-0-ra elhúztak, minden csapatrészükben jobbak voltak és állandósult a 4-5 gólos vezetésük, sőt, a félidőt 15-8-cal zárták. A magasabb átlagéletkorú és rövidebb kispaddal is érkezeztt vendégek a második félidőben se nagyon tudtak mit kezdeni a szalacsiak lendületével, agresszív védekezésével, 24-14-nél tetőzött a különbség, a vége 26-18 lett. Az Érsport így az eddigi négy tavaszi fordulóban háromszor nyert, és holtversenyben a tabella harmadik helyén áll.