Labdarúgó II. Liga: eredmények, tabella

A labdarúgó II. Liga 2. csoportja 16. fordulójában született eredmények: Turnu Severin-i FC–Râmnicu Vâlcea-i CSM 1–1, Resicabányai FCM–Vajdahunyadi Corvinul 5–0, Tordai Ariesul–Temesvári Politehnica II. 1–0, Caracali FC–Nagyváradi Bihar FC 3–1.

Târgovistei FC–Lupényi Minerul 0–0, Temesvári CFR–Pitesti-i Arges 0–1, Dévai Muresul–Medgyesi Gaz Metan 2–3, Nagyszalontai Liberty–Aranyosgyéresi Sodronyipar 2–0, Gyulafehérvári Unirea–Petrozsényi Jiul 0–0.

Az állás:

         1.      Pitesti           16     13     1       2       37–  9         39

         2.      Medgyes      16     11     1       4       37–21         34

         3.      Rm. Vâlcea  16     10     4       2       26–11         34

         4.      Déva              16     9       3       4       23–14         30

         5.      LIBERTY       16     9       3       4       13–  7         30

         6.      Tr. Severin   16     8       2       6       21–16         26

         7.      Petrozsény  16     8       6       2       18–  9         25

         8.      Gyulafeh.      16     6       4       6       19–16         22

         9.      BIHAR FC    16     6       4       6       15–15         22

         10.    Resica          16     5       4       7       18–18         19

         11.    Torda            16     5       4       7       14–21         19

         12.    Tem. CFR     16     5       3       8       13–16         18

         13.    Lupény         16     4       6       6       16–22         18

         14.    Aranyosgy.  16     5       3       8       13–21         18

         15.    Târgoviste   16     3       6       7       16–26         15

         16.    Tem. Poli.     16     3       2       11     11–31         11

         17.    Hunyad         16     3       2       11     9–30           11

         18.    Caracal        16     1       2       13     10–26         5

A Pitesti-i Argestől 1, míg a Petrozsényi Jiultól 5 büntetőpont levonva.

Következik a 17., őszi utolsó fordulója (november 24., szombat, 11 óra): Râmnicu Vâlcea-i CSM–Resicabányai FCM, Medgyesi Gaz Metan–Nagyszalontai Liberty, Aranyosgyéresi Sodronyipar–Turnu Severin-i FC, Vajdahunyadi Corvinul–Gyulafehérvári Unirea, Temesvári Politehnica II.–Târgoviste-i FC, Petrozsényi Jiul–Tordai Ariesul, Lupényi Minerul–Caracali FC, Nagyváradi Bihar FC–Temesvári CFR, Pitesti-i Arges–Dévai Muresul.



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter