Ifjúsági kosárlabda-torna

Az elmúlt hét végén nemzetközi fiú (U13) kosárlabda torna helyszíne volt a Bihorul Sportközépiskola játékcsarnoka. A négy résztvevő csapat körmérkőzésen két nap alatt döntött a torna győzteséről, illetve a további sorrendről.

Eredmények: Bihorul ISK–Temesvári Bega 31–45, Charleroi (belga)–Kolozsvári Mobitelco 45–43, Bega–Charleroi 47–59, Bihorul ISK–Mobitelco 31–48, Bega–Mobitelco 52–58, Bihorul ISK–Charleroi 34–59. Első lett a Charleroi, megelőzve a Mobitelco, a Bega, és a Bihorul ISK csapatait. Az első három együttes kupákat és ajándékcsomagokat kapott.

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .