Idegenben játszik a Someşul

A Szatmár megyei III. ligás labdarúgócsapatok közül csak a Szatmárnémeti Someşul játszik pénteken, a Mikolai Turul és a Szatmárnémeti Olimpia szombaton játszik, egymás ellen.

Dacian Nastai edző legénysége idegenben, a Nagyváradi Bihor FC II otthonába lép pályára. A Someşul győzelem esetén megőrzi a 6. csoportban elfoglalt harmadik helyét.

Szombaton 14 óráról Mikolában játszik majd egymás ellen a Turul és az Olimpia.

 

Labdarúgó III. Liga, 6. csoport, 14. forduló, péntek, 14 óra:

Besztercei Gloria II – Szovátai Mobila

Bírók: Kegyes Ervin (Szatmárnémeti)

Constantin Doliuc (Suceava)

Lucian Grigoras (Suceava)

Csere: Ionut Bujor (Szatmárnémeti)

Megfigyelő: Kádár Péter (Brassó)

 

Dési Unirea – Kolozsvári U 1919

b.: Bogdanel Barbus (Nagybánya)

Ionut Sava (Nagybánya)

Cristian Lucaci (Nagybánya)

cs.: Florin Gherghel (Nagybánya)

m.: Dumitru Anescu (Brassó)

 

Marosvásárhelyi Gaz Metan – Szászrégeni Avântul

b.: Paul Unimatan (Zilah)

Gabriel Cirlea (Nagyszeben)

Forgács Béla (Nagyszeben)

cs.: Ciure Chis (Zilah)

m.: Radu Petrescu (Brassó)

 

Kolozsvári Sănătatea – Belényesi Bihorul

b.: Romulus Pop (Marosvásárhely)

Alin Danciu (Marosvásárhely)

Calin Flanja (Marosvásárhely)

cs.: Bogdan Pamfil (Marosvásárhely)

m.: Teodor Biris (Piskitelep)

 

Nagyváradi Bihor FC II – Szatmárnémeti Someşul

b.: Virgil Luca (Temesvár)

Florin Parlea (Temesvár)

Raul Ghiciulescu (Temesvár)

cs.: Catalin Botas (Temesvár)

m.: Mircea Axente (Arad)

 

Félixfürdői Lotus – Balázsfalvi Inter

b.: Ovidiu Curta (Marosvásárhely)

Dionisie Matei (Marosvásárhely)

Elena Munteanu (Marosvásárhely)

cs.: Ovidiu Bordas (Marosvásárhely)

m.: Dorel Cura (Arad)

 

Máramarosszigeti Marmaţia – Marosvásárhelyi Trans Sil

b.: Mihai Prodan (Szatmárnémeti)

Constantin Por (Szatmárnémeti)

Glaser János (Szatmárnémeti)

cs.: Ovidiu Mazilu (Szatmárnémeti)

m.: Ilie Puia (Nagyvárad)

 

Nyárádtői Unirea – Nagybányai FC

b.: Claudiu Stefanuti (Beszterce)

Paul Tamas (Beszterce)

Mihai Ungur (Beszterce)

cs.: Dumitru Ciobanica (Beszterce)

m.: Ion Ciocan (Kolozsvár)

 

Szombaton, 14 órától

Mikolai Turul – Szatmárnémeti Olimpia

b.: Constantin Stamatoiu (Arad)

Stelian Dem (Nagyvárad)

Ioana Tatar (Nagyvárad)

cs.: Razvan Cadar (Arad)

m.: Florin Brumaru (Gyulafehérvár)