2010.11.2 16:29; Frissítve: 2010.11.2 16:29


Babát szült egy 10 éves kislány Spanyolországban

Gyereket szült egy 10 éves kislány a spanyolországi Jerez de la Frontera városában. Egy helyi napilap, a Diario de Jerez keddi híradása szerint a baba még múlt héten jött világra, gyermekkorú, 10 éves anyja román származású.

A baba apja szintén kiskorú, de az ő életkorát, valamint a csecsemő nemét nem hozták nyilvánosságra. Az anyát és gyermekét már hazaengedték a kórházból, és a spanyol hatóságok vizsgálatot indítottak annak megállapítására, hogy a kiskorú szülők illetve azok szülei megfelelő körülmények között élnek-e ahhoz, hogy felneveljék a csecsemőt.


Cikk ajánlása


LEGÚJABB HIREK ERDON Bulvár
Armin jön Björk helyére
A trance univerzum legismertebb, egymás után négyszer a világ legjobbjánal kikiáltott DJ-je, Armin van Buuren [...] tovább »
Ünnepelj a VOLTon!
A megszokottnál majd’ egy teljes nappal korábban kezdődik az idei VOLT Fesztivál! A nyitónap a 20. VOLT [...] tovább »
Sziget fesztivál: „Húsz év hév”
A Szigeten ott kell lenni. A jubileumi huszadikon pedig különösen, hiszen minden eddiginél színesebb és [...] tovább »
Kalauz karambolozott vonattal
Vonatkalauz karambolozott vonattal Romániában egy fénysorompónál. tovább »
Megölte a legjobb inge
Ing ölt embert Romániában: beakadt egy szögbe, és megfojtotta viselőjét. tovább »
Még több kategóriábol »

feedback

Belépés