Barátságos meccs

2020.03.02. 18:45

„Baráti” ötös az Érmelléken

Utolsó előkészületi mérkőzésüket játszották a Bihar megyei IV. osztályban érdekelt érmelléki együttesek, ráadásul éppen egymás ellen: szombaton délután a Praszler Gyula Stadionban az Érmihályfalvi Unirea 5–0 arányban győzte le a Székelyhídi SK együttesét.

Az érmelléki barátságos labdarúgó derbin 5–0 arányú hazai győzelem született múlt szombaton, a vendéglátóktól Gego két alkalommal volt eredményes, míg Solymosán Bacsó és Crisan Roland 1-1 gólt szerzett. Ifj. Fele Sándor, az Unirea vezetőedzője a következő csapatot szerepeltette: Perényi – Crisan, Cr. Lezeu, Dorogi, Boros – Al. Lezeu, Lazea. Pop, Solymosán – Széles, Gego. JÁTSZOTT MÉG: Bacsó, Lakatos. Tank, Muresan és Talpoș. A másik oldalon, Kiss Sándor tréner a Szkirkanics – Szűcs, Marc, Kaszonyi, Rácz – Pál, Dandé, Lőrincz, Gergey – Szabó, Szász kezdő tizenegyet küldte pályára, a második félidőben játszott még: Pap S., Jeremiás, Nagy, Máté, Daróczi, Gál, Orosz és Kéri.

Nyert a Luceafărul

Egy héttel az e szombati harmadosztályú bajnoki, egyben a Váradszentmáron elleni bihari rangadó előtt, a Nagyváradi Luceafărul Váradszentmártomban 0–1-es félidő után 4–2 arányban győzte le a IV. Ligás Nagyváradi Egyetem alakulatát előkészületi mérkőzésen. Gólszerzők: R. Tămaș, Maxin, Gunie, Roman, illetve Al. Ilieș. ÖSSZEÁLLÍTÁSOK, LUCEAFĂRUL: Răileanu – Fl. Drăgan, Mintaș, Roș, Papp – Gunie, Humadi, Parnău, V. Costea – Maxin, Al. Talpoș. JÁTSZOTT MÉG: Brata – Roman, Tămaș, Tirla, Gheban. Mănoiu, Tirla, Bocra. EDZŐ: Ciprian Dianu. EGYETEM SK: Săvescu – Palinceac, Bulz, Galea, Moskola, Gavrilaș, Toma, M. Popa, R. Birta, Suwan, Al. Ilieș. JÁTSZOTT MÉG: Z. Bundea, B. Sturzu, Unlu és N. Oreste. EDZŐ/JÁTÉKOS: Codruț Bulz.

Borítókép: illusztráció